Aktualności

Zmieniamy się dla was!

Zmieniamy się dla was!

W październiku przedstawiliśmy Wam nasze nowe logo, które promujemy hasłem ZMIENIAMY SIĘ DLA WAS. Jak widać to nie koniec zmian w naszej firmie. Jeżeli czytacie ten tekst to znaczy, że trafiliście już na naszą upiększoną stronę internetową. Mamy nadzieję, że Wam się podoba i będziecie tutaj często zaglądać. Z naszej strony życzymy miłego przeglądania, ale też postaramy się jeszcze nie raz zaskoczyć Was naszymi innowacyjnymi pomysłami.

Oshee Lemoniada

Oshee Lemoniada

Lato i wakacje w pełni, w wielu częściach kraju wysokie temperatury, więc wszyscy mamy świadomość, że powinniśmy dobrze nawadniać nasze organizmy. I tutaj pojawia się jeden ze współpracujących z nami producentów i na pewno doskonale Wam znany…. OSHEE wychodzi z ciekawą propozycją witaminowych lemoniad 555ml. W składzie między innymi witaminy z grupy B. Orzeźwienie połączone z dawką substancji odżywczych.
Sami spróbujcie 😉

Aga Holtex

Aga Holtex

Dieta ketogeniczna, o niskim indeksie glikemicznym czy zwykła chęć spróbowania innego rodzaju słodyczy niż tradycyjny biały kryształ. Nieważne jaki jest powód, ważne, że mamy w ofercie to czego szukasz. Erytrytol, ksylitol czy może cukier trzcinowy? Który wybierasz?